לקוחות ממליצים

עידית ואייל
האמת שהבחירה באפרת בתור מעצבת היתה די במקרה. קנינו בית, וידענו שאין מצב שנשפץ בלי מעצבת. הכרנו את אפרת מהיישוב, ידענו שהיא מעצבת, ואמרנו יאללה, למה לא?. והאמת, היה לנו מזל כל כך גדול שבחרנו באפרת. העבודה היתה מסודרת להפליא, עם תוכניות מראש, ופגישות מסודרות. לו"ז מפורט, מרמת המחשבה, החלום, ועד לתהליך השיפוץ והאכלוס של הבית. כשקנינו את הבית כולם אמרו שיש לו פוטנציאל, בזכות אפרת הצלחנו לממש את הפוטנציאל. עבודה של מעצבת היא לא פשוטה, זה לתווך בין הרצונות של בני הזוג (שלא תמיד רוצים אותו דבר), לבין היופי, ולבין הפרקטיקה. אפרת עשתה הכל בנעימות, למדה להכיר את הראש שלנו, את התקציב שלנו, מה חשוב לנו, ומה חשוב יותר, והצליחה לעזור לנו להגיע לתוצאה המושלמת בשבילנו. כמובן שהכל נעשה בנעימות, ולא משנה כמה שיגענו אותה, התלבטנו, התייעצנו, ולא הצלחנו לבחור, היא היתה זמינה ועזרה בכל דבר. בנוסף, אחד התפקידים החשובים של מעצבת, שלא ידענו עליו בכלל, זה הקשר עם הקבלן. לשמחתנו אפרת היתה בקשר רציף עם הקבלן, לפני השיפוץ, במהלך השיפוץ, וגם אחרי, בשלב התיקונים. היא הסתדרה איתו מעולה, ורק בדיעבד גילינו כמה זה לא מובן מאליו. אז אולי הגענו לאפרת במקרה, אבל זאת היתה הבחירה הכי טובה עבורנו. ולך אפרת, הזדמנות לומר תודה! על הזמינות האינסופית, על הייעוץ, הכוונה, מענה בכל שאלה. אין ספק שהצלחת להוציא את הפוטנציאל של הבית, ומבית חשוך וצפוף, הוא הפך לבית מואר, מרווח, ואם תחושה של מקום אינסופי. תודה רבה! ומחכים כבר לשיפוץ הבא;)
רועי ג.
העבודה עם אפרת תמיד מקצועית, יעילה נינוחה ומלאת השראה . ממליץ בחום לכל מי שרוצה להשתמש בשרותיה הטובים
ענת מ.
אפרת היקרה אדריכלית ומעצבת פנים ברמה גבוהה! כשיש ניסיון רב וותק של שנים התוצאות מדברות כבר בעד עצמן... בעלת כושר תכנון יוצא דופן תוך מציאת פתרונות יצירתיים לאזורים מורכבים, מעצבת עם טעם וחן מיוחד, לוקחת את הפרויקט באופן אישי ומתמסרת אליו בצורה מדהימה, תודה לך אפרת על העזרה בהכל!
יואן ק.
אפרת מקצועית ביותר. מתייחסת לכל פרט ותמיד מוסיפה רעיונות מבריקים ויצירתיים. מאוד נעים להתנהל מולה ולכן ממליץ עליה בחום!
דינה ג.
אפרת מקסימה, סבלנית, קשובה ונעימה. עשתה לנו את השיפוץ בבית, הייתה מקצועית, זריזה, עם סגנון שמאוד התחברנו אליו ובגדול- בדיוק מה שהיינו צריכים! תודה אפרת!
שקופית קודמת
שקופית הבאה
דילוג לתוכן